Moderní apartmány
Grand View

Základní popis

ID: RH-4976-property

Ložnice: 2 – 3

Koupelny: 1

Terasa: Ano

 

Grand View je exkluzivní rezidenční nemovitost nacházející se v prestižním areálu La Cala Resort v údolí Mijas. Tento jedinečný komplex nabízí nejen luxusní bydlení, ale také širokou škálu vysoce kvalitních sportovních a rekreačních zařízení.

La Cala Resort se pyšní třemi 18 jamkovými golfovými hřišti, které jsou připravena splnit očekávání i těch nejnáročnějších golfistů. Kromě toho zde naleznete 4* hotel s wellness centrem a spa, které nabízí dokonalou relaxaci a péči o vaše tělo i mysl.

Sportovní nadšenci ocení golfovou akademii, tenisové kurty, moderně vybavenou posilovnu a možnosti běhání a cyklistiky na speciálně vyhrazené dráze.

Pro milovníky fotbalu je k dispozici profesionální fotbalové hřiště, které splňuje nejvyšší standardy. A to vše v prostředí, které se vyznačuje klidem, harmonií a nádhernými panoramatickými výhledy na okolní krajinu.

Grand View se nachází v prostředí, které vám umožní vychutnat si přírodu a relaxaci na maximum. Okolní přírodní scenérie je nádherná a dodává tomuto místu jedinečnou atmosféru. Připravte se na to, že každý den budete obklopeni krásou a klidem, které poskytuje tento výjimečný resort.

Grand View v La Cala Resort je synonymem pro luxus, pohodlí a aktivní životní styl. Připravte se na nezapomenutelné zážitky, které vám tato exkluzivní rezidenční nemovitost může nabídnout.