Nové apartmány
Estepona 2022

Základní popis

ID: RH-8217-property

Ložnice: 2

Koupelny: 2

Terasa: Ano

Garáž: 1 auto

Rok výstavby: 2022

Objevte krásu našeho nového rezidenčního komplexu s apartmány a penthousy o velikosti 2+kk, 3+kk, 4+kk. Nachází se v ideální poloze jen kousek od rozlehlých pláží města Estepona a veškeré občanské vybavenosti na pobřeží Costa del Sol.

Nyní máte jedinečnou příležitost stát se součástí tohoto moderního komplexu, který je již zcela dokončený a připravený k okamžitému nastěhování.

Každý apartmán v rezidenci je navržen s ohledem na prostornost a moderní životní prostory. Otevřené koncepční kuchyně a světlé obytné prostory vytvářejí příjemnou atmosféru.

Velkorysá francouzská okna propojují interiér s prostornými terasami, které nabízejí nádherný výhled na společné zahrady a moře. Tento místo vám poskytne dokonalý klid a soukromí pro relaxaci a užívání výhod života na pobřeží.

Využijte jedinečné příležitosti vlastnit jednu z těchto báječných nemovitostí, které nabízejí jižní, jihovýchodní nebo jihozápadní orientaci.

Přízemní apartmány jsou obklopeny krásnými zahradami, zatímco penthousy disponují rozlehlými střešními terasami, které vám poskytnou dodatečný prostor k relaxaci a vychutnání si okolního prostředí.

Tento rezidenční komplex je plně uzavřený a zabezpečený, což zaručuje vaše bezpečí a soukromí. Můžete si užívat venkovní bazény a pečlivě upravené zahrady, které jsou součástí této komunity.

Máme širokou nabídku více než 100 nemovitostí v jižním Španělsku, a tak vám garantujeme, že najdeme tu pravou pro vás. Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme vybrat ideální domov, který splní vaše očekávání.

Financování prostřednictvím hypotéky je možné a rádi vám pomůžeme s vyřízením této záležitosti. Navíc poskytujeme kompletní právní zastoupení a služby česky hovořícího realitního makléře přímo na místě, abychom vám zajišťovali pohodlnou a bezproblémovou transakci.