Rho u Milána:
Obchodníkův ráj na dosah ruky

SPECIFIKACE

Typ ubytování: 1 apartmán + 2 byty

Počet ubytovaných: 4 + 4 + 5

Poloha: přízemí, patro, podkroví

Zázemí: samostatné koupelny + WC

Apartman testoval:

Jan Straka RASG Partner

Propojíme vás přímo s majiteli

Služby typu AirBnB nabízejí uživatelsky velmi přívětivou a skvělou službu, za kterou si ovšem neváhají účtovat poplatky, které samotným majitelům mnohde ubírají potřebný profit pro poskytování kvalitních služeb.

Pokud chcete či potřebujete strávit pár dnů v Miláně a chtěli byste podpořit mladý pár majitelů – cestovatelů, rádi vás s nimi propojíme napřímo, abyste mohli domluvit a naplánovat vše potřebné. Třeba i to, co v aplikaci na telefonu nenajdete.

V případě zájmu o doporučení nás kontaktujte!

Popis místa

Appartamenti Flat 2015 se nacházejí v rezidenční čtvrti Rho, což je velmi klidná oblast, která zároveň poskytuje pohodlí pro všechny potřeby. Během jara a léta si můžete vychutnávat osvěžující nápoje na prostorné terase bytu.

Stefano a Sabrina, pár, který miluje cestování. Appartamenti Flat 2015 vznikají z vášně pro cestování, a proto naše apartmány nabízejí hostům přívětivost, kterou sami hledáme během našich cest.

Appartamenti Flat 2015 se nacházejí pouhých 3 km od veletržního areálu Rho-Fiera. Pouhých 600 metrů od apartmánů se nachází sportovní centrum Molinello, které hostí týmy baseballu, rugby, basketbalu a basketu. Restaurace a pizzerie jsou v docházkové vzdálenosti.

Vzhledem k našim obchodním aktivitám a partnerstvím v Itálii jsem nedávno strávil při cestě za obchodním partnerem skvělý pobyt v Rho, malém městě nedaleko Milána. Vždycky hledám pohodlné a cenově dostupné ubytování pro svou rodinu, a Airbnb se mi osvědčilo jako ideální volba.

Tentokrán tato volba padla na jednoduché, moderní a velmi dostupné apartmány Appartamenti Flat 2015, které mohu jedině doporučit.

Můj pobyt v Rho byl naprosto příjemný, a proto bych rád sdílel své dojmy.

Jednou z největších výhod Rha je jeho strategická poloha v těsné blízkosti Milána. Rho je skvělým výchozím bodem pro objevování tohoto slavného italského města. Díky dobrému spojení veřejnou dopravou jsem se snadno dostal do centra Milána během 15 minut, kde jsem mohl navštívit památky jako je katedrála Duomo, Galerie Vittorio Emanuele II a Sforzeský hrad. Po náročném dni v centru města bylo příjemné se vrátit do klidného a relaxačního prostředí Rha.

Samotné město Rho má také co nabídnout. Jeho atmosféra je přívětivá a klidná, což je ideální pro ty, kteří se chtějí trochu vzdálit od rušného městského života. Rho má malebné uličky, kde si můžete užít procházku a objevovat tradiční italskou kulturu. Místní restaurace nabízejí vynikající tradiční jídla, která si rozhodně zaslouží ochutnat.

Po dlouhé cestě mi bylo velkou úlevou dorazit do Appartamenti Flat 2015. Apartmán je jednoduše, ale příjemně zařízený a nabízí veškeré moderní vybavení, které pro pohodlný pobyt potřebujete. Prostorem prostupovala svěží vůně, a to díky čistotě a pečlivé údržbě. Bylo zřejmé, že majitelé si zakládají na spokojenosti svých hostů. Výhodou je, že bydlí v přilehlém domku.

Ať už jste obchodník nebo turista, Rho vám nabízí mnoho výhod. Místní atmosféra je přívětivá a klidná, což je ideální pro ty, kteří se chtějí trochu vzdálit od rušného městského života. Navíc, pro obchodníky jako jsem já, je Rho ještě atraktivnější díky své blízkosti k veletržnímu areálu Fiera Milano. Můj obchodní partner, společnost Biopap, se zabývá výrobou ekologických papírových obalů a jejich sídlo se nachází přímo v Miláně. Díky pohodlné blízkosti jsem měl možnost je pravidelně navštěvovat a sledovat jejich výrobu.

Setkání s Biopapem bylo jako vždy inspirativní a obohacující. Jejich sídlo v Miláně je moderní a přátelské místo, kde pracovníci projevují vášeň a angažovanost ve své práci. Diskuze s týmem Biopapu mi poskytla cenné informace a perspektivu pro další rozvoj naší spolupráce. Navštívení jejich výrobního zařízení mi ukázalo, jak pečlivě plánují a kontrolují výrobní proces, aby zajistili vysokou kvalitu produktů a minimalizovali dopady na životní prostředí.

Celkově vzato, můj pobyt v Rhu u Milána byl příjemný a pohodlný díky Airbnb a apartmánům Appartamenti Flat 2015. Blízkost k Milánu a veletržnímu areálu Fiera Milano dělá z Rha ideální místo pro obchodníky. Místní atmosféra a tradiční kultura přidávají na přitažlivosti tohoto místa. Ať už jste v Rhu pro obchod nebo turistiku, nezapomeňte využít výhod jeho blízkosti k Milánu a vyzkoušet pohodlná ubytování v apartmánech Appartamenti Flat 2015.