Costa del Sol
ŠPANĚLSKO

Vítejte na slavném Costa del Sol, místě, které zbožňují světové celebrity jako George Clooney, Antonio Banderas, Bruce Willis, Tom Cruise, Shakira, Lady Gaga, Kate Moss a mnoho dalších!

Pobřeží slunce

Nádherná destinace dostává své jméno s dobrým důvodem – i v prosinci slunce zapadá až po 18:00 hodině a teploty dosahují příjemných 20 °C během dne.

Centrem této pohádkové oblasti je slavné město Marbella, známé jako Španělské Monako. Jsme specializovaní na nemovitosti právě v této ohromující lokalitě. Pokud jste ještě na Costa del Sol nebyli, neváhejte a pořiďte si letenku na nezapomenutelný výlet! Budete nadšeni.

Na Costa del Sol vás čekají nekonečné pláže, malebné národní parky, lahodná gastronomie, více než 70 golfových hřišť, úchvatné promenády a pobočky luxusních butiků. Zamilujete si krásné scenérie a objevíte mnoho dalších neuvěřitelných krás.

Pro cestovatele z Prahy je zajištěna pohodlná přímá letecká linka do Malagy, která je bránou k centrální části Costa del Sol. Během pouhých 45 minut jízdy autem se dostanete do srdce této malebné oblasti.

Chcete svou nemovitost v ráji?

Pokud hledáte svou vysněnou nemovitost ať již na dovolenou nebo jako podnikatelskou příležitost, je Costa del Sol skvělou volbou. Zejména oblast Estepony, Torre Guardiro a Sotogrande patří k vyhledávaným pobřežním sídlům s plným zázemím a bezpečím.

V oblasti spolupracujeme s jedním z nejlepších realitních agentů, který dokáže plně pokrýt vaše představy. Mluví plynně anglicky a v oblasti sám žije a investuje do nemovitostí, které pronajímá.

Zároveň jsme napojeni na několik hypotečních makléřů jak z Čech, tak ze Španělska, kteří dokáží najít vybalancované financování. A v neposlední řadě zařídíme i správu nemovitosti a její pronájem v období, kdy ji sami nebudete využívat.

Pošlete nám více informací o sobě a svém záměru a my se vám v krátké době ozveme s návrhem řešení.

 

01

Základní informace

Costa del Sol je pobřežní oblast nacházející se na jihu Španělska. Tato oblast se rozprostírá přibližně na délce 150 kilometrů a nachází se v regionu Andalusie. Hlavním městem Costa del Sol je Málaga, která je také největším městem v regionu.

02

Podnebí

Costa del Sol je známá především díky svým krásným plážím a příjemnému středomořskému klimatu. Díky tomu se stala oblíbeným cílem turistů z celého světa, zejména v letních měsících. Teploty v létě se pohybují kolem 30 °C a mořská voda je příjemně teplá.

03

Možnosti vyžití

Kromě pláží nabízí Costa del Sol také řadu dalších atrakcí a aktivit. V regionu se nachází několik významných přístavů, jako je například Puerto Banús, který je známý svou luxusní atmosférou a přístavem jachet. Dalšími populárními místy jsou Marbella, která je známá svou historickou částí a živou noční scénou, a Torremolinos, který nabízí širokou škálu restaurací, barů a obchodů.